Kde koupit Těhotenské asymetrické šaty, kr. rukáv - šedé

vel. S/M, barva: šedá, Be MaaMaa <strong>Asymetrické těhotenské šaty Be MaaMaa.</strong> <br /> <br />Šaty můžete nosit před i po porodu - praktické. <br /> <br />… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Těhotenské asymetrické šaty, kr. rukáv - šedé Vybavení a doplňky
Cena
539 Kč
Dostupnost
06.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Těhotenské asymetrické šaty, kr. rukáv - šedé které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 539 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vel. S/M, barva: šedá, Be MaaMaa <strong>Asymetrické těhotenské šaty Be MaaMaa.</strong> <br /> <br />Šaty můžete nosit před i po porodu - praktické. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> 95% Bavlna + 5% Elasten <br />Bavlna vysoké kvality. <br /> <br />Šaty si můžete objednávat v těchto velikostech: <br /><strong> Detailní rozměry:</strong> <br /><strong> S/M:</strong>obvod přes prsa cca 50cm x 2 , celková délka cca 90cm, boky cca 50x2. <br /><strong> L/XL:</strong>obvod přes prsa cca 54cm x 2,, celková délka cca 92 cm, boky cca 54x2. <br /><strong> XXL:</strong>obvod přes prsa cca 58cm x 2,, celková délka cca 94 cm, boky cca 58x2. <br /> <br />Uvedené rozměry se mohou minimálně lišit +- 1-2cm. <br /> <br />1. Jakost

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Těhotenské asymetrické šaty, kr. rukáv - šedé z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309133102 a ID 94700
- jistota kvalitního výrobce Be MaaMaa
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 104 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Těhotenské asymetrické šaty, kr. rukáv - šedé. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Těhotenské asymetrické šaty, kr. rukáv - šedé na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Be MaaMaa, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Těhotenské asymetrické šaty, kr. rukáv - šedé vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Be MaaMaa, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz