Kde koupit Těhotenské kalhotky vysoké Mambo maxi, vel. S

vel. S <strong>Těhotenské kalhotky vysoké.</strong> <br /> <br />Praktické těhotenské kalhotky vysoké nad bříško. <br />Komfortní střih netlačí na bříško, přizpůsobí se… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Těhotenské kalhotky vysoké Mambo maxi, vel. S Vybavení a doplňky
Cena
131 Kč
Dostupnost
Skladem 25.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Těhotenské kalhotky vysoké Mambo maxi, vel. S které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 131 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vel. S <strong>Těhotenské kalhotky vysoké.</strong> <br /> <br />Praktické těhotenské kalhotky vysoké nad bříško. <br />Komfortní střih netlačí na bříško, přizpůsobí se jeho velikosti a zajišťuje pohodlné nošení. <br />Těhotenské kalhotky na bříško jsou vyrobeny z kvalitního jemného materiálu, který nedráždí pokožku. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> 100% bavlna. <br /> <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Těhotenské kalhotky vysoké Mambo maxi, vel. S z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5905017002106 a ID 93824
- jistota kvalitního výrobce Tufi
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 71 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Těhotenské kalhotky vysoké Mambo maxi, vel. S. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Těhotenské kalhotky vysoké Mambo maxi, vel. S na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Tufi, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Těhotenské kalhotky vysoké Mambo maxi, vel. S vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Tufi, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz