Kde koupit Těhotenské neprůhledné silonky, 60 den - černé

vel. M, kód 400 60den, 3D, barva: černá <strong>Těhotenské silonky.</strong> <br /> <br />Díky gumě, která netlačí, zaručují pohodlí a eleganci během celého těhotenství. <… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Těhotenské neprůhledné silonky, 60 den - černé Vybavení a doplňky
Cena
230 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Těhotenské neprůhledné silonky, 60 den - černé které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 230 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vel. M, kód 400 60den, 3D, barva: černá <strong>Těhotenské silonky.</strong> <br /> <br />Díky gumě, která netlačí, zaručují pohodlí a eleganci během celého těhotenství. <br />Silonky jsou neprůhledné, polomatné s přídavkem elastanového vlákna, který poskytuje jemný relaxační a masážní efekt. <br /> <br /><strong>Těhotenské silonky</strong> - jsou vyráběné tak, aby braly ohled na rostoucí bříško nastávajících maminek a nikde neškrtily. V některých situacích jsou silonky nezbytnou součástí Vašeho oblečení a proto Vám nabízíme tento produkt v několika odstínech a velikostech, abyste si mohla vybrat podle svých představ. <br /> <br /><strong>Vyrobeno v 3D technologii.</strong> <br /> <br /> <br /><strong>Materiál: </strong>86% Polyamid, 14% elastan. <br /> <br /><strong>Nabízíme v černé barvě. </strong> <br /> <br /><strong>Vyberte si z rozměru:</strong> <br />2 vel. M - výška 155-163cm <br />3 vel. L - výška 162-170cm <br />4 vel. XL - výška 169-178cm <br />5 vel. XXL - výška 177-186cm <br /> <br /> <br />1. jakost.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Těhotenské neprůhledné silonky, 60 den - černé z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5900774736073 a ID 96347
- jistota kvalitního výrobce Lida
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 50 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Těhotenské neprůhledné silonky, 60 den - černé. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Těhotenské neprůhledné silonky, 60 den - černé na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Lida , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Těhotenské neprůhledné silonky, 60 den - černé vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Lida , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz