Kde koupit Těhotenské silonky, 20 den - světle béžové

vel. M, kód 202 20den, barva: Sv. béžová <strong>Těhotenské silonky.</strong> <br /> <br />Díky gumě, která netlačí, zaručují pohodlí a eleganci během celého těhotenství. <… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Těhotenské silonky, 20 den - světle béžové Vybavení a doplňky
Cena
117 Kč
Dostupnost
Skladem 01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Těhotenské silonky, 20 den - světle béžové které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 117 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vel. M, kód 202 20den, barva: Sv. béžová <strong>Těhotenské silonky.</strong> <br /> <br />Díky gumě, která netlačí, zaručují pohodlí a eleganci během celého těhotenství. <br />Silonky jsou tenké, průsvitné s přídavkem elastanového vlákna, které poskytuje jemný relaxační a masážní efekt. <br /> <br /><strong>Těhotenské silonky</strong> - jsou vyráběné tak, aby braly ohled na rostoucí bříško nastávajících maminek a nikde neškrtily. V některých situacích jsou silonky nezbytnou součástí Vašeho oblečení a proto Vám nabízíme tento produkt v několika odstínech a velikostech, abyste si mohla vybrat podle svých představ. <br /> <br /> <br /> <br /><strong>Materiál: </strong>90% Polyamid, 10% elastan. <br /> <br /><strong>Nabízíme v barevném provedení - světle béžová, tmavě béžová, černá</strong> <br /> <br /> <br /> <br /><strong>Vyberte si z rozměru:</strong> <br />2 vel. M - výška 155-163cm <br />3 vel. L - výška 162-170cm <br />4 vel. XL - výška 169-178cm <br />5 vel. XXL - výška 177-186cm <br /> <br /> <br />1. jakost.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Těhotenské silonky, 20 den - světle béžové z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5900774735441 a ID 96328
- jistota kvalitního výrobce Lida
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 102 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Těhotenské silonky, 20 den - světle béžové. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Těhotenské silonky, 20 den - světle béžové na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Lida , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Těhotenské silonky, 20 den - světle béžové vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Lida , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz