Kde koupit Tepláčky Hvězdičky jeans - růžové

vel. 68, barva: jeans/růžová, Baby Nellys ® <strong>Kvalitní bavlněné tepláčky Baby Nellys®.</strong> <br /> <br /><strong>Baby Nellys ® = česká značka - záruka kvality… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tepláčky Hvězdičky jeans - růžové Vybavení a doplňky
Cena
119 Kč
Dostupnost
Skladem 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tepláčky Hvězdičky jeans - růžové které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vel. 68, barva: jeans/růžová, Baby Nellys ® <strong>Kvalitní bavlněné tepláčky Baby Nellys®.</strong> <br /> <br /><strong>Baby Nellys ® = česká značka - záruka kvality a spokojenosti. </strong> <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> 100% kvalitní bavlna - velmi kvalitní a příjemný materiál. <br />Vaše miminko se bude v tepláčkách cítit jak v bavlnce. Praktický široký pás miminko netlačí. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />Vel. 68 délka - 37cm. <br />Vel. 74 délka - 40cm. <br />Vel. 80 délka - 46cm. <br />Vel. 86 délka - 48cm. <br />Uvedené rozměry se mohou minimálně lišit +- 0,5 - 1,5cm. <br /> <br />1. Jakost.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tepláčky Hvězdičky jeans - růžové z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309136981 a ID 95517
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 55 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tepláčky Hvězdičky jeans - růžové. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tepláčky Hvězdičky jeans - růžové na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tepláčky Hvězdičky jeans - růžové vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz