Kde koupit Teploměr do vody Ponorka bílá

Akuku, barva: bílá <strong>Teploměr do vody Ponorka.</strong> <br /> <br />Teploměr má čitelnou stupnici, která usnadňuje udržení vhodné teploty. <br />Díky lehké konstr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Teploměr do vody Ponorka bílá Vybavení a doplňky
Cena
50 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Teploměr do vody Ponorka bílá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 50 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Akuku, barva: bílá <strong>Teploměr do vody Ponorka.</strong> <br /> <br />Teploměr má čitelnou stupnici, která usnadňuje udržení vhodné teploty. <br />Díky lehké konstrukci se vznáší na hladině a neponoří se, což umožňuje neustálou kontrolu teploty vody. <br />Neobsahuje rtuť. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Teploměr do vody Ponorka bílá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907644003969 a ID 93351
- jistota kvalitního výrobce akuku
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 90 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Teploměr do vody Ponorka bílá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Teploměr do vody Ponorka bílá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky akuku, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Teploměr do vody Ponorka bílá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky akuku, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz