Kde koupit Teploučký,těhotenský svetřík, rolák - tm. modrý

barva: Tm. modrá, Be MaaMaa, UNI <strong>Těhotenský svetřík s rolákem Be MaaMaa. </strong> <br /> <br /><strong>NOVINKA.</strong> <br /> <br />Teplouč… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Teploučký,těhotenský svetřík, rolák  - tm. modrý Vybavení a doplňky
Cena
759 Kč
Dostupnost
02.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Teploučký,těhotenský svetřík, rolák - tm. modrý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 759 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: Tm. modrá, Be MaaMaa, UNI <strong>Těhotenský svetřík s rolákem Be MaaMaa. </strong> <br /> <br /><strong>NOVINKA.</strong> <br /> <br />Teploučký, pohodlný a kvalitní svetřík je ideální pro všecny maminky, které se chtějí cítit pohodlně a příjemně po celý den. <br />Svetr má rozšířené rukávy, široký rolák, moderní design. <br /> <br /><strong>Materiál: </strong>100% Akryl <br /> <br /><strong>Rozměry (cm)velikost:</strong> <br />Celková délka cca 70cm, délka rukávu cca 50 cm, šiřka cca 2x58 cm, <br /> <br />Uvedené rozměry se mohou lišit +-1-3cm. <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Teploučký,těhotenský svetřík, rolák - tm. modrý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309035680 a ID 95498
- jistota kvalitního výrobce Be MaaMaa
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 135 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Teploučký,těhotenský svetřík, rolák - tm. modrý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Teploučký,těhotenský svetřík, rolák - tm. modrý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Be MaaMaa, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Teploučký,těhotenský svetřík, rolák - tm. modrý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Be MaaMaa, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz