Kde koupit Termoobal/termobox Jumbo Day&Night puntíky - smetanová/grafit

Barva: smetanová/grafit, Ceba <strong>Termoobal/termobox CEBA Jumbo.</strong> <br /> <br />Termoobal na jednu láhev. <br />Vhodný pro všechny typy láhví - i pro širší n… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Termoobal/termobox Jumbo Day&Night puntíky - smetanová/grafit Vybavení a doplňky
Cena
100 Kč
Dostupnost
Skladem 27.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Termoobal/termobox Jumbo Day&Night puntíky - smetanová/grafit které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 100 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: smetanová/grafit, Ceba <strong>Termoobal/termobox CEBA Jumbo.</strong> <br /> <br />Termoobal na jednu láhev. <br />Vhodný pro všechny typy láhví - i pro širší nebo nestandardních tvarů. <br />Pomáhá déle udržet teplotu ohřátého pokrmu/tekutiny v láhvi, zároveň zabraňuje předčasnému ohřátí láhve s chladnou tekutinou. <br />Zpomaluje proces chladnutí pokrmu (nenahrazuje termosku). <br />Jeho výhody oceníte na procházce, nákupech, apod. <br /> <br /> <br />Upozornění! <br />Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte! Před každým použitím výrobek důkladně zkontrolujte. Při prvních známkách poškození nebo opotřebení výrobek ihned vyhoďte a již dále nepoužívejte. Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte. <br /> <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br />Vnitřní - 70 x 80 mm, výška - 230 mm. <br />Vnější - 100 x 105 mm, výška - 255 mm. <br /> <br />1. Jakost.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Termoobal/termobox Jumbo Day&Night puntíky - smetanová/grafit z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907672324234 a ID 96226
- jistota kvalitního výrobce CEBA
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 131 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Termoobal/termobox Jumbo Day&Night puntíky - smetanová/grafit. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Termoobal/termobox Jumbo Day&Night puntíky - smetanová/grafit na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky CEBA, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Termoobal/termobox Jumbo Day&Night puntíky - smetanová/grafit vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky CEBA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz