Kde koupit Terre Bamboo Shaker

Shaker vyrobený z bambusu. Disponuje čistým a konkrétním zvukem. Povrchová úprava: Natural. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Terre Bamboo Shaker Shakery
Cena
109 Kč
Dostupnost
Skladem 15.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Terre Bamboo Shaker které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 109 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Shaker vyrobený z bambusu. Disponuje čistým a konkrétním zvukem. Povrchová úprava: Natural.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Terre Bamboo Shaker z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 229761
- jistota kvalitního výrobce Terre
- kategorie Shakery

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 75 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Terre Bamboo Shaker. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Terre Bamboo Shaker na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Shakery Terre, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Terre Bamboo Shaker vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: