Kde koupit Terre Bass drum 45-47x40cm

Nástroj typu Basedrum-basový buben disponující tělem vyrobeným z laminovaného mahagonu s průměrem v rozmezí 45 cm až 47 cm a délkou 40cm. Po obou stranách je vybaven blánami vyrobenými z nevydělané ko… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Terre Bass drum 45-47x40cm Ostatní perkuse
Cena
5 490 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Terre Bass drum 45-47x40cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 5 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nástroj typu Basedrum-basový buben disponující tělem vyrobeným z laminovaného mahagonu s průměrem v rozmezí 45 cm až 47 cm a délkou 40cm. Po obou stranách je vybaven blánami vyrobenými z nevydělané kozí kůže. Ladění zabezpečuje tradiční systém sestávající z pevných provázků. Vyznačuje se silným zvukem s výraznými basovými frekvencemi. Buben se rozeznívá pomocí paliček s měkkým zakončením, které jsou součástí balení. Povrchová úprava: Natural.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Terre Bass drum 45-47x40cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 229762
- jistota kvalitního výrobce Terre
- kategorie Ostatní perkuse

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 87 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Terre Bass drum 45-47x40cm. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Terre Bass drum 45-47x40cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní perkuse Terre, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Terre Bass drum 45-47x40cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: