Kde koupit Terre Bracelet Shaker Chacha

Nástroj typu Bracelet Shaker Chacha. Disponuje rolničkami vyrobenými z ořechů druhu Chacha, upevněnými na náramku. Vyznačuje se silným a pronikavým zvukem. Umisťuje se na se na zápěstí. Je vhodný jako… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Terre Bracelet Shaker Chacha Shakery
Cena
239 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Terre Bracelet Shaker Chacha které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 239 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nástroj typu Bracelet Shaker Chacha. Disponuje rolničkami vyrobenými z ořechů druhu Chacha, upevněnými na náramku. Vyznačuje se silným a pronikavým zvukem. Umisťuje se na se na zápěstí. Je vhodný jako doplňkový nástroj při hře na djembe, nebo na kytaře.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Terre Bracelet Shaker Chacha z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 225266
- jistota kvalitního výrobce Terre
- kategorie Shakery

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 119 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Terre Bracelet Shaker Chacha. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Terre Bracelet Shaker Chacha na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Shakery Terre, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Terre Bracelet Shaker Chacha vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: