Kde koupit Terre Didgeridoo Bag 130cm

Přepravní obal určený pro didgeridoo disponující délkou do 130 cm a s průměrem Bell-end zakončení do 12 cm. Obal je ve vrchní části uzavíratelný pomocí zipu a vybaven popruhem pro nošení na rameni. Vy… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Terre Didgeridoo Bag 130cm Obaly, kufry a racky
Cena
569 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Terre Didgeridoo Bag 130cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 569 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Přepravní obal určený pro didgeridoo disponující délkou do 130 cm a s průměrem Bell-end zakončení do 12 cm. Obal je ve vrchní části uzavíratelný pomocí zipu a vybaven popruhem pro nošení na rameni. Vyroben z odolného materiálu v černém barevném provedení

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Terre Didgeridoo Bag 130cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 201593
- jistota kvalitního výrobce Terre
- kategorie Obaly, kufry a racky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 96 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Terre Didgeridoo Bag 130cm. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Terre Didgeridoo Bag 130cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Obaly, kufry a racky Terre, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Terre Didgeridoo Bag 130cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: