Kde koupit Terre Didgeridoo Bag 150cm with filling

Přepravní obal určený pro didgeridoo disponující délkou do 150cm. Obal je ve vrchní části uzavíratelný pomocí zipu a vybaven popruhem pro nošení na rameni. Vyroben z vodě odolného materiálu a vybaven… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Terre Didgeridoo Bag 150cm with filling Obaly, kufry a racky
Cena
1 090 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Terre Didgeridoo Bag 150cm with filling které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Přepravní obal určený pro didgeridoo disponující délkou do 150cm. Obal je ve vrchní části uzavíratelný pomocí zipu a vybaven popruhem pro nošení na rameni. Vyroben z vodě odolného materiálu a vybaven lemováním pro dokonalou ochranu nástroje v černém barevném provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Terre Didgeridoo Bag 150cm with filling z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 229715
- jistota kvalitního výrobce Terre
- kategorie Obaly, kufry a racky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 66 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Terre Didgeridoo Bag 150cm with filling. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Terre Didgeridoo Bag 150cm with filling na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Obaly, kufry a racky Terre, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Terre Didgeridoo Bag 150cm with filling vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: