Kde koupit Terre Nose Whistle for kids

Nosní flétna určená pro děti. Na tento unikátní nástroj se hraje nosem, přičemž se otevřená ústa používají jako ozvučnice. Disponuje širokým rozsahem použití od interpretace zvuků ptáků až po klasické… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Terre Nose Whistle for kids Ostatní perkuse
Cena
159 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Terre Nose Whistle for kids které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 159 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nosní flétna určená pro děti. Na tento unikátní nástroj se hraje nosem, přičemž se otevřená ústa používají jako ozvučnice. Disponuje širokým rozsahem použití od interpretace zvuků ptáků až po klasické melodie. Nástroj je vyroben ze dřeva a ošetřen olejovým lakem. Povrchová úprava: Natural.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Terre Nose Whistle for kids z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 229688
- jistota kvalitního výrobce Terre
- kategorie Ostatní perkuse

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 73 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Terre Nose Whistle for kids. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Terre Nose Whistle for kids na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní perkuse Terre, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Terre Nose Whistle for kids vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: