Kde koupit Terre Shaker Coconut Ball 6 cm

Shaker typu Coconut Ball. Disponuje tělem o průměru 6 cm, vyrobeným z plodu kokosového ořechu. Náplň tvoří ocelové kuličky, díky kterým vyniká silným a pronikavým zvukem. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Terre Shaker Coconut Ball 6 cm Shakery
Cena
179 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Terre Shaker Coconut Ball 6 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 179 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Shaker typu Coconut Ball. Disponuje tělem o průměru 6 cm, vyrobeným z plodu kokosového ořechu. Náplň tvoří ocelové kuličky, díky kterým vyniká silným a pronikavým zvukem.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Terre Shaker Coconut Ball 6 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 225274
- jistota kvalitního výrobce Terre
- kategorie Shakery

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 135 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Terre Shaker Coconut Ball 6 cm. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Terre Shaker Coconut Ball 6 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Shakery Terre, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Terre Shaker Coconut Ball 6 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: