Kde koupit Terre Shakerstick 20

Nástroj typu Shakerstick 20. Disponuje 20 rolničkami vyrobenými ze semen stromu Shamen, upevněnými na 27 cm dlouhém dřevěném držadle. Produkuje suchý temný konkrétní zvuk, podobný tleskání. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Terre Shakerstick 20 Shakery
Cena
309 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Terre Shakerstick 20 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 309 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nástroj typu Shakerstick 20. Disponuje 20 rolničkami vyrobenými ze semen stromu Shamen, upevněnými na 27 cm dlouhém dřevěném držadle. Produkuje suchý temný konkrétní zvuk, podobný tleskání.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Terre Shakerstick 20 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 225280
- jistota kvalitního výrobce Terre
- kategorie Shakery

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 108 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Terre Shakerstick 20. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Terre Shakerstick 20 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Shakery Terre, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Terre Shakerstick 20 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: