Kde koupit Terre Singing Bowl 2900g

Perkusivní nástroj typu Singing Bowl-zpívající mísa. Disponuje ručně vyrobeným tělem z bronzu, s hmotností 2900g. Vyznačuje se melodickým jasným a energickým zvukem s výraznými výškovými frekvencemi… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Terre Singing Bowl 2900g Ostatní perkuse
Cena
8 590 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Terre Singing Bowl 2900g které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 8 590 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Perkusivní nástroj typu Singing Bowl-zpívající mísa. Disponuje ručně vyrobeným tělem z bronzu, s hmotností 2900g. Vyznačuje se melodickým jasným a energickým zvukem s výraznými výškovými frekvencemi. Pár jednoduchých dřevěných paliček je součástí balení. Zpívající mísy jsou tradiční nástroje používané po staletí tibetskými mnichy při meditacích.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Terre Singing Bowl 2900g z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 229702
- jistota kvalitního výrobce Terre
- kategorie Ostatní perkuse

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 47 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Terre Singing Bowl 2900g. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Terre Singing Bowl 2900g na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní perkuse Terre, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Terre Singing Bowl 2900g vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: