Kde koupit Terre Tankdrum A-minor Green 30 cm

Perkusivní nástroj Tankdrum laděný pentatonické v tónině A mol, s úderovými plochami s laděním do tónů A, C, D, E, G, A, C a D. Disponuje masivní konstrukcí s dovnitř zakřiveným ozvučným otvorem, kter… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Terre Tankdrum A-minor Green 30 cm Ostatní perkuse
Cena
7 590 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Terre Tankdrum A-minor Green 30 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 7 590 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Perkusivní nástroj Tankdrum laděný pentatonické v tónině A mol, s úderovými plochami s laděním do tónů A, C, D, E, G, A, C a D. Disponuje masivní konstrukcí s dovnitř zakřiveným ozvučným otvorem, který pomáhá vytvářet muzikální zvuk s dlouhou odezvou. Je hratelný dlaněmi, nebo pomocí paliček s filcovým zakončením. Disponuje průměrem 30 cm a hmotností 3,73 kg. Povrchová úprava: Green. Polstrovaný přepravní obal pár hůlek je součástí balení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Terre Tankdrum A-minor Green 30 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 225316
- jistota kvalitního výrobce Terre
- kategorie Ostatní perkuse

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 122 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Terre Tankdrum A-minor Green 30 cm. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Terre Tankdrum A-minor Green 30 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní perkuse Terre, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Terre Tankdrum A-minor Green 30 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: