Kde koupit Terre Thunder made of Bamboo L

Nástroj typu Thunder patřící do kategorie shakerú. Tělo nástroje o průměru 11cm a délce 15cm je vyrobeno z bambusového dřeva. Disponuje těžkým a dunivým zvukem. Povrchová úprava: Natural. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Terre Thunder made of Bamboo L Ostatní perkuse
Cena
339 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Terre Thunder made of Bamboo L které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 339 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nástroj typu Thunder patřící do kategorie shakerú. Tělo nástroje o průměru 11cm a délce 15cm je vyrobeno z bambusového dřeva. Disponuje těžkým a dunivým zvukem. Povrchová úprava: Natural.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Terre Thunder made of Bamboo L z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 229692
- jistota kvalitního výrobce Terre
- kategorie Ostatní perkuse

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 60 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Terre Thunder made of Bamboo L. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Terre Thunder made of Bamboo L na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní perkuse Terre, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Terre Thunder made of Bamboo L vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: