Kde koupit Terre Xiao Flute E

Flétna typu Xiao laděná do E. Disponuje tělem vyrobeným z bambusu. Na nástroj se hraje ve svislé poloze a rozeznívá se přes malý otvor, který je umístěn na jeho horním konci. Nabízí velmi jemný zvuk s… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Terre Xiao Flute E Etnické píšťaly
Cena
729 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Terre Xiao Flute E které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 729 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Flétna typu Xiao laděná do E. Disponuje tělem vyrobeným z bambusu. Na nástroj se hraje ve svislé poloze a rozeznívá se přes malý otvor, který je umístěn na jeho horním konci. Nabízí velmi jemný zvuk s výraznými basovými frekvencemi. Flétny typu Xiao pocházejí z Japonska a původně sloužily buddhistickým mnichům jako meditační nástroje.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Terre Xiao Flute E z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 229746
- jistota kvalitního výrobce Terre
- kategorie Etnické píšťaly

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 117 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Terre Xiao Flute E. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Terre Xiao Flute E na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Etnické píšťaly Terre, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Terre Xiao Flute E vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: