Kde koupit Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem

Kniha Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem:Dopřejte si bezbolestnou alternativu klasického tetování díky praktickým návodům na různé druhy technikTetování bez jehel, čili bezbolestná alt… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem Vybavení a doplňky
Cena
198 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 198 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kniha Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem:Dopřejte si bezbolestnou alternativu klasického tetování díky praktickým návodům na různé druhy technikTetování bez jehel, čili bezbolestná alternativa klasického tetování je dnes celosvětovým trendem. V knize zjistíte, jak snadno vytvoříte tetování pomocí šablon, obtisků, inkoustu nebo lepidla a třpytek. Můžete si vybrat z různých technik, které jsou v návodech a fotografiích srozumitelně vysvětlené krok za krokem. Nechte se inspirovat skoro dvacítkou návrhů tetování s praktickými tipy a radami. Najdete tu motivy minimalistické nebo plné fantazie, ozdobné pro zvláštní příležitosti, symbolické mandaly, kmenová a tribalní tetování. Navíc, tetování bez jehel je dočasné a nezávazné, „vytetované“ šperky, obrazce nebo prohlášení tak na své kůži můžete podle chuti a potřeby střídat a být stále znovu originální!

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788073595531 a ID 5297962
- jistota kvalitního výrobce Metafora, s.r.o.
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 126 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Metafora, s.r.o., nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tetování: Dočasné tetovací techniky krok za krokem vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Metafora, s.r.o., které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto