Kde koupit Toga Dívčí květované cvičky - bílé

Parádní květované cvičky nebo také tvz. Jarmilky jsou vyrobeny z prodyšného bavlněného textilu a jsou určeny především pro sportovní vyžití. Kaučuková podešev je protiskluzová. Cvičkám nechybí ani mal… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Toga Dívčí květované cvičky - bílé
					
				 Dětské cvičky
Cena
159 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Toga Dívčí květované cvičky - bílé které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 159 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Parádní květované cvičky nebo také tvz. Jarmilky jsou vyrobeny z prodyšného bavlněného textilu a jsou určeny především pro sportovní vyžití. Kaučuková podešev je protiskluzová. Cvičkám nechybí ani malá nášivka s českou trikolórou. Pohybu zdar!

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Toga Dívčí květované cvičky - bílé z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596088037851 a ID 1001864
- jistota kvalitního výrobce Toga
- kategorie Dětské cvičky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 81 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Toga Dívčí květované cvičky - bílé . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Toga Dívčí květované cvičky - bílé na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské cvičky Toga, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Toga Dívčí květované cvičky - bílé vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské cvičky Toga, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz