Kde koupit Tommee Tippee Odsávačka mateřského mléka C2N elektrická

Elektrická odsávačka mateřského mléka Tommee Tippee Closer To Nature. má měkkou silikonovou přísavku, která je speciálně navržena tak, aby napodobovala přirozené sání dítěte používání, sestavování i… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tommee Tippee Odsávačka mateřského mléka C2N elektrická
					
				 Odsávačky
Cena
2 779 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tommee Tippee Odsávačka mateřského mléka C2N elektrická které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 779 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Elektrická odsávačka mateřského mléka Tommee Tippee Closer To Nature. má měkkou silikonovou přísavku, která je speciálně navržena tak, aby napodobovala přirozené sání dítěte používání, sestavování i sterilizování odsávačky je velmi jednoduché odsávačka nabízí nastavení 4 stupňů odsávání pro maximální pohodlí a efektivní odsávání balení obsahuje: 1×150ml láhev C2N se savičkou s pomalým průtokem, sterilizační krabici, 1× nádobku na skladování odsátého mateřského mléka s víčkem, 6× prsní vložk odsávačka je vhodná pro použití pouze s láhvemi C2N Tommee Tippee

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tommee Tippee Odsávačka mateřského mléka C2N elektrická z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5010415230188 a ID 588295
- jistota kvalitního výrobce Tommee Tippee
- kategorie Odsávačky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 131 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tommee Tippee Odsávačka mateřského mléka C2N elektrická . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tommee Tippee Odsávačka mateřského mléka C2N elektrická na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Odsávačky Tommee Tippee, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tommee Tippee Odsávačka mateřského mléka C2N elektrická vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Odsávačky Tommee Tippee, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz