Kde koupit Top, tílko Dana s potiskem Srdíček - pudrově růžové

Barva: Pudrově růžová, Vel. S/M, Potisk: Srdíčka <strong>Top, tílko DANA nejen pro těhotné s potiskem SRDÍČEK.</strong> <br /> <br /><strong>Materiál: </strong>95%… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Top, tílko Dana s potiskem Srdíček  - pudrově růžové Vybavení a doplňky
Cena
379 Kč
Dostupnost
Skladem 20.09.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Top, tílko Dana s potiskem Srdíček - pudrově růžové které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 379 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Barva: Pudrově růžová, Vel. S/M, Potisk: Srdíčka <strong>Top, tílko DANA nejen pro těhotné s potiskem SRDÍČEK.</strong> <br /> <br /><strong>Materiál: </strong>95% bavlna a 5% elastan. <br /> <br />1. Jakost. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> <br /><strong>S/M.</strong> <br />šířka hrudníku 82 cm (41x2) , délka z předu 66 cm ,délka ze zadu 59cm. <br /> <br /><strong>L/XL.</strong> <br />šířka hrudníku 88 cm (44x2) , délka z předu 69 cm ,délka ze zadu 62cm. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Top, tílko Dana s potiskem Srdíček - pudrově růžové z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309073026 a ID 48258
- jistota kvalitního výrobce Mamitati
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 64 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Top, tílko Dana s potiskem Srdíček - pudrově růžové. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Top, tílko Dana s potiskem Srdíček - pudrově růžové na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Mamitati, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Top, tílko Dana s potiskem Srdíček - pudrově růžové vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Mamitati, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz