Kde koupit Töpfer Mamacare masážní a tělový olej 100 ml

Těhotenství sebou přináší zvětšující se břicho – a postupně se napínající kůži. Díky tělovému a masážnímu oleji Mamacare můžete tomuto procesu jednoduchým a přirozeným způsobem ulehčit. Jelikož je pře… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Töpfer Mamacare masážní a tělový olej 100 ml
					
				 Kosmetika v těhotenství
Cena
239 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Töpfer Mamacare masážní a tělový olej 100 ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 239 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Těhotenství sebou přináší zvětšující se břicho – a postupně se napínající kůži. Díky tělovému a masážnímu oleji Mamacare můžete tomuto procesu jednoduchým a přirozeným způsobem ulehčit. Jelikož je přecitlivělost na vůně v těhotenství velmi častým jevem, je tento olej bez vůně. Může být použit pro péči o každou část těla. Aktivní látky: arganový, jojobový, olivový a marula olej Účinky: pravidelné používání oleje snižuje riziko vzniku strií udržuje pokožku hebkou, jemnou a pružnou 98% BIO složek bez parfemace Jak používat: Naneste olej na vlhkou pokožku a masírujte – břicho, stehna, hýždě a prsa. Péči opakujte několikrát denně.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Töpfer Mamacare masážní a tělový olej 100 ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4006303355003 a ID 1156525
- jistota kvalitního výrobce Töpfer
- kategorie Kosmetika v těhotenství

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 65 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Töpfer Mamacare masážní a tělový olej 100 ml . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Töpfer Mamacare masážní a tělový olej 100 ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kosmetika v těhotenství Töpfer, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Töpfer Mamacare masážní a tělový olej 100 ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kosmetika v těhotenství Töpfer, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz