Kde koupit Töpfer Opalovací krém 50 ml

Kojenci a malé děti mají velmi citlivou pokožku, proto je zcela nezbytné dokonale ji chránit – zvláště proti slunečnímu záření. Jemná zrcadlová ochrana dětské pokožky. Jemné minerální filtry, obsaže… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Töpfer Opalovací krém 50 ml
					
				 Dětské krémy
Cena
399 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Töpfer Opalovací krém 50 ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 399 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kojenci a malé děti mají velmi citlivou pokožku, proto je zcela nezbytné dokonale ji chránit – zvláště proti slunečnímu záření. Jemná zrcadlová ochrana dětské pokožky. Jemné minerální filtry, obsažené v tomto krému, obsahují pigmenty, které se šíří na povrchu kůže a odráží sluneční paprsky jako neviditelné zrcadlo. Tato mechanická ochrana proti slunci funguje okamžitě po aplikaci (na rozdíl od chemické), proto je vhodná pro péči o jemnou dětskou pokožku. Ochranný faktor Až do nedávna byl ochranný sluneční faktor SPF uváděn výlučně na UVB záření, které je obecně zodpovědné za spálení kůže a riziko vzniku rakoviny kůže. V poslední době SPF zahrnuje také záření UVA, které kromě předčasného stárnutí kůže zvyšuje pravděpodobnost vzniku rakoviny kůže. Od roku 2006 evropská legislativa doporučuje, aby opalovací krémy měly ochranu proti UVA rovnou alespoň 1/3 ochrany UVB. Symbol UVA na našem výrobku je důkazem dodržení evropského doporučení. Poopalovací péče o citlivou pokožku Po nádherném slunném dni stráveném na sluníčku doporučujeme dítě osprchovat nebo okoupat. Ideálně použijte přípravek Töpfer dětská koupel, který obsahuje BIO pšeničné otruby, díky kterým zklidňuje a chrání jemnou dětskou pokožku. Pro dokonalou ochranu kůže použijte Töpfer tělové mléko. Tímto způsobem si budete moct se svým dítětem užívat mnoho dalších slunečních dnů. Aktivní látky: s obsahem vysoce kvalitních BIO olejů a BIO bambuckého másla Účinky: chrání pokožku před škodlivým slunečním zářením SPF50 zanechává pokožku jemnou okamžitý efekt po aplikaci bez parfemace a alkoholu Jak používat: Aplikaci krému je nutné opakovat po každém koupání nebo déletrvajícím pobytu na slunci.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Töpfer Opalovací krém 50 ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4006303385000 a ID 1156505
- jistota kvalitního výrobce Töpfer
- kategorie Dětské krémy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 107 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Töpfer Opalovací krém 50 ml . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Töpfer Opalovací krém 50 ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské krémy Töpfer, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Töpfer Opalovací krém 50 ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské krémy Töpfer, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz