Kde koupit Trigano Domek dřevěný MILA

Veselý dřevěný domeček na zahradu vykouzlí vašim dětem úsměv od ucha k uchu a zabaví je na dlouhé hodiny. Domeček s okenicemi a dveřmi mohou vaše dítka využít na hraní a poté do něj uklidit své oblíbe… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Trigano Domek dřevěný MILA
					
				 Zahradní domečky
Cena
6 599 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Trigano Domek dřevěný MILA které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 6 599 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Veselý dřevěný domeček na zahradu vykouzlí vašim dětem úsměv od ucha k uchu a zabaví je na dlouhé hodiny. Domeček s okenicemi a dveřmi mohou vaše dítka využít na hraní a poté do něj uklidit své oblíbené hračky. Dřevo je ošetřeno proti plísním i hmyzu. domeček zaujímá prostor o velikosti 116x138x132 cm balení obsahuje: 4 stěny a střechu, 4 okenice a 2/3 vstupní dveře

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Trigano Domek dřevěný MILA z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3222870502409 a ID 190368
- jistota kvalitního výrobce Trigano
- kategorie Zahradní domečky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 133 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Trigano Domek dřevěný MILA . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Trigano Domek dřevěný MILA na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Zahradní domečky Trigano, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Trigano Domek dřevěný MILA vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Zahradní domečky Trigano, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz