Kde koupit Trigano Klouzačka 380 - 3,80 m dlouhá, šíře kluzáku 42 cm

Pořiďte svým dětem na zahradu skvělou klouzačku. Tato velká skluzavka se vyznačuje vysokou pevností a odolností díky speciální vstřikovací metodě. Dvojité prohnutí kluzáku dopřeje vašim dětem ten sprá… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Trigano Klouzačka 380 - 3,80 m dlouhá, šíře kluzáku 42 cm
					
				 Prolézačky, skluzavky, dětské hřiště
Cena
5 599 Kč
Dostupnost
Skladem 25.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Trigano Klouzačka 380 - 3,80 m dlouhá, šíře kluzáku 42 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 5 599 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pořiďte svým dětem na zahradu skvělou klouzačku. Tato velká skluzavka se vyznačuje vysokou pevností a odolností díky speciální vstřikovací metodě. Dvojité prohnutí kluzáku dopřeje vašim dětem ten správný požitek z klouzání. šířka kluzáku – 42 cm kovový rám v pískové barvě z trubek s průměrem 30 mm pevné schůdky s protiskluzovou úpravou vhodné pro děti od 3 let

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Trigano Klouzačka 380 - 3,80 m dlouhá, šíře kluzáku 42 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3222873210004 a ID 190083
- jistota kvalitního výrobce Trigano
- kategorie Prolézačky, skluzavky, dětské hřiště

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 63 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Trigano Klouzačka 380 - 3,80 m dlouhá, šíře kluzáku 42 cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Trigano Klouzačka 380 - 3,80 m dlouhá, šíře kluzáku 42 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Prolézačky, skluzavky, dětské hřiště Trigano, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Trigano Klouzačka 380 - 3,80 m dlouhá, šíře kluzáku 42 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Prolézačky, skluzavky, dětské hřiště Trigano, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz