Kde koupit Třívrstvý bavlněný bryndáček Tučňák - modrý

Věk: 0-12 m, Bobo Baby <strong>Třívrstvý bavlněný bryndáček BOBO BABY.</strong> <br /> <br />Dětský bryndák je vyroben ze tří jednotlivých vrstev tak, aby byl odolný a pevný… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Třívrstvý bavlněný bryndáček Tučňák - modrý Vybavení a doplňky
Cena
69 Kč
Dostupnost
08.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Třívrstvý bavlněný bryndáček Tučňák - modrý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 69 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Věk: 0-12 m, Bobo Baby <strong>Třívrstvý bavlněný bryndáček BOBO BABY.</strong> <br /> <br />Dětský bryndák je vyroben ze tří jednotlivých vrstev tak, aby byl odolný a pevný. <br />Nejenom ochrání oblečení dítěte před znečištěním, ale zároveň vykouzlí úsměv na tváři dítěte. <br />Jedna strana bavlny je potažená nepromokavou PEVA folii. <br /> <br />Zapíná se pohodlně na suchý zip. <br /> <br />Možno prát v pračce - max. do 40 st.C. <br /> <br />Vhodné pro děti od 12-ti měsíců. <br /> <br /><strong>Materiál:</strong> <br />100% bavlna, 100% nepromokavá PEVA folie. <br /> <br />Bez BPA. <br /> <br /><strong>Rozměr:</strong> cca 33cm x 21 cm. <br /> <br /><strong>Balení obsahuje - 1ks.</strong> <br /> <br />Bryndák zvyšuje komfort. <br /> <br />1. jakost.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Třívrstvý bavlněný bryndáček Tučňák - modrý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309136653 a ID 95440
- jistota kvalitního výrobce BOBO BABY
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 53 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Třívrstvý bavlněný bryndáček Tučňák - modrý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Třívrstvý bavlněný bryndáček Tučňák - modrý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky BOBO BABY, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Třívrstvý bavlněný bryndáček Tučňák - modrý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky BOBO BABY, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz