Kde koupit Trollkids Chlapecká vesta - tmavě modrá

Voděodolná a větruvzdorná vesta plněná polyamidovými vlákny udržuje dítě v teple a chrání ho před větrem, deštěm, dokonce i sněhem. Má odnímatelnou kapuci a průramky, které poskytují ochranu ze všech… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Trollkids Chlapecká vesta - tmavě modrá
					
				 Dětské vesty
Cena
1 299 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Trollkids Chlapecká vesta - tmavě modrá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Voděodolná a větruvzdorná vesta plněná polyamidovými vlákny udržuje dítě v teple a chrání ho před větrem, deštěm, dokonce i sněhem. Má odnímatelnou kapuci a průramky, které poskytují ochranu ze všech úhlů. Ideální pro aktivní děti a do nejrůznějšího počasí.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Trollkids Chlapecká vesta - tmavě modrá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4260274479056 a ID 145705
- jistota kvalitního výrobce Trollkids
- kategorie Dětské vesty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 132 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Trollkids Chlapecká vesta - tmavě modrá . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Trollkids Chlapecká vesta - tmavě modrá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské vesty Trollkids, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Trollkids Chlapecká vesta - tmavě modrá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské vesty Trollkids, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz