Kde koupit Trollkids Dětská modrá fleecová bunda

Velmi lehká a prodyšná fleecová mikina. 2 boční kapsy, kapsa na rukávu. Lze nosit jako bundu nebo jako mikinu pod zimní bundu. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Trollkids Dětská modrá fleecová bunda
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
549 Kč
Dostupnost
Skladem 21.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Trollkids Dětská modrá fleecová bunda které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 549 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Velmi lehká a prodyšná fleecová mikina. 2 boční kapsy, kapsa na rukávu. Lze nosit jako bundu nebo jako mikinu pod zimní bundu.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Trollkids Dětská modrá fleecová bunda z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596039220585 a ID 95669
- jistota kvalitního výrobce Trollkids
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 130 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Trollkids Dětská modrá fleecová bunda . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Trollkids Dětská modrá fleecová bunda na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Trollkids, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Trollkids Dětská modrá fleecová bunda vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Trollkids, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz