Kde koupit Trollkids Dívčí fuchsiový kabátek s modrými zipy

Velice moderní, lehce projmutý softshellový kabátek pro dívky. Nastavitelná délka rukávů, na nichž jsou reflexní prvky. Kabátek je prodyšný, lehký, nepromokavý. Bunda byla vyrobena v souladu s Eco-Tex… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Trollkids Dívčí fuchsiový kabátek s modrými zipy
					
				 Dětské kabáty
Cena
1 999 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Trollkids Dívčí fuchsiový kabátek s modrými zipy které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 999 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Velice moderní, lehce projmutý softshellový kabátek pro dívky. Nastavitelná délka rukávů, na nichž jsou reflexní prvky. Kabátek je prodyšný, lehký, nepromokavý. Bunda byla vyrobena v souladu s Eco-Tex Standard 100.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Trollkids Dívčí fuchsiový kabátek s modrými zipy z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4260400521895 a ID 179162
- jistota kvalitního výrobce Trollkids
- kategorie Dětské kabáty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 49 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Trollkids Dívčí fuchsiový kabátek s modrými zipy . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Trollkids Dívčí fuchsiový kabátek s modrými zipy na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské kabáty Trollkids, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Trollkids Dívčí fuchsiový kabátek s modrými zipy vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské kabáty Trollkids, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz