Kde koupit Trollkids Dívčí modro-růžová bunda 3v1

Vodotěsná odolná a prodyšná bunda, kterou lze nosit během celého roku-jako útulná fleecová bunda, jako nepromokavá a prodyšná pláštěnka a jako teplá robustní zimní bunda (fleesová bundička se dá zapno… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Trollkids Dívčí modro-růžová bunda 3v1
					
				 Dětské outdoorové bundy
Cena
1 589 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Trollkids Dívčí modro-růžová bunda 3v1 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 589 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vodotěsná odolná a prodyšná bunda, kterou lze nosit během celého roku-jako útulná fleecová bunda, jako nepromokavá a prodyšná pláštěnka a jako teplá robustní zimní bunda (fleesová bundička se dá zapnout do vodotěsného vnějšího pláště). Bunda má přední i zadní odrazky, nastavitelnou kapuci, dvě boční kapsy, dvě náprsní kapsy na zip a dvě kapsy na zápěstí.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Trollkids Dívčí modro-růžová bunda 3v1 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596039578099 a ID 111731
- jistota kvalitního výrobce Trollkids
- kategorie Dětské outdoorové bundy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 127 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Trollkids Dívčí modro-růžová bunda 3v1 . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Trollkids Dívčí modro-růžová bunda 3v1 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské outdoorové bundy Trollkids, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Trollkids Dívčí modro-růžová bunda 3v1 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské outdoorové bundy Trollkids, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz