Kde koupit Tyč šatní kulatá

Tyč šatní kulatá průměr: 25,3mm povrch: poniklovaný Domluvte se prosím předem indivuduálně na požadovaných rozměrech tyče. Rádi vám tyče nakrátíme na požadovanou délku, ale jsme vázáni celkovou délk… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tyč šatní kulatá Záclony
Cena
89 Kč
Dostupnost
Skladem 02.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tyč šatní kulatá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 89 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tyč šatní kulatá průměr: 25,3mm povrch: poniklovaný Domluvte se prosím předem indivuduálně na požadovaných rozměrech tyče. Rádi vám tyče nakrátíme na požadovanou délku, ale jsme vázáni celkovou délkou tyče (3 m) a maximálními rozměry balíku.  Tyče v délce nad 2 m proto posíláme nadrozměrnou dopravou.

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tyč šatní kulatá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 69020
- jistota kvalitního výrobce Neznámý výrobce
- kategorie Záclony

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 61 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tyč šatní kulatá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tyč šatní kulatá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Záclony Neznámý výrobce, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tyč šatní kulatá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Záclony Neznámý výrobce, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz