Kde koupit Tyč vitrážová - 80cm mosaz

Tyč vitrážová slouží k upevnění záclon a záclonek přímo na okenní rám včetně háčků pro připevnění balení obsahuje 2 ks tyče jsou vysunovací, délka uvedená v tabulce je tedy minimální hodnotou   Max… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tyč vitrážová - 80cm mosaz Záclony
Cena
90 Kč
Dostupnost
08.03.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tyč vitrážová - 80cm mosaz které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 90 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tyč vitrážová slouží k upevnění záclon a záclonek přímo na okenní rám včetně háčků pro připevnění balení obsahuje 2 ks tyče jsou vysunovací, délka uvedená v tabulce je tedy minimální hodnotou   Maximální délka: pro 30cm tyč - 45 cm pro 40cm tyč - 65 cm pro 50cm tyč - 85 cm pro 60cm tyč - 105 cm pro 80cm tyč - 145 cm pro 100cm tyč - 185 cm

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tyč vitrážová - 80cm mosaz z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 60434
- jistota kvalitního výrobce Jesan
- kategorie Záclony

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 95 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tyč vitrážová - 80cm mosaz. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tyč vitrážová - 80cm mosaz na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Záclony Jesan, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tyč vitrážová - 80cm mosaz vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Záclony Jesan, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz