Kde koupit Tyč záclonová - 200cm

Tyč záclonová průměr: 24 mm k zavěšení záclon a závěsů délka: v tabulce s variantami (v cm) materiál: hliník Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tyč záclonová - 200cm Záclony
Cena
127 Kč
Dostupnost
Skladem 13.04.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tyč záclonová - 200cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 127 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tyč záclonová průměr: 24 mm k zavěšení záclon a závěsů délka: v tabulce s variantami (v cm) materiál: hliník

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tyč záclonová - 200cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595047813048 a ID 68999
- jistota kvalitního výrobce Jesan
- kategorie Záclony

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 57 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tyč záclonová - 200cm. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tyč záclonová - 200cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Záclony Jesan, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tyč záclonová - 200cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Záclony Jesan, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz