Kde koupit Tycoon Concerto Series Bongos Mahogany

Sada dvou perkusních nástrojů typu bongo ze série Concerto Series s rozměry 7" a 8 1/2". Vyrobeny jsou z ručně vybíraného dřeva kaučukovníku, který je typický vysokou odolností, osazené blánami z kval… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tycoon Concerto Series Bongos Mahogany Bonga
Cena
3 390 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tycoon Concerto Series Bongos Mahogany které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada dvou perkusních nástrojů typu bongo ze série Concerto Series s rozměry 7" a 8 1/2". Vyrobeny jsou z ručně vybíraného dřeva kaučukovníku, který je typický vysokou odolností, osazené blánami z kvalitní kůže buvola arni (vodního buvola) a chromovým hardwarem Deluxe. Barevné provedení "mahogany" s povrchovou úpravou "super high-gloss". Součástí balení je ladící klíč.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tycoon Concerto Series Bongos Mahogany z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 218984
- jistota kvalitního výrobce Tycoon
- kategorie Bonga

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 63 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tycoon Concerto Series Bongos Mahogany. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tycoon Concerto Series Bongos Mahogany na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Bonga Tycoon, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tycoon Concerto Series Bongos Mahogany vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: