Kde koupit Tycoon Concerto Series Djembe 12'' Natural

Perkusní nástroj djembe ze série Concerto Series s průměrem 12" a výškou 56 cm. Vyroben je z dřeva kaučukovníku, který je typický vysokou odolností, osazen ručně vybíranými blánami z kvalitní kozí kůž… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tycoon Concerto Series Djembe 12''  Natural Djembe
Cena
7 090 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tycoon Concerto Series Djembe 12'' Natural které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 7 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Perkusní nástroj djembe ze série Concerto Series s průměrem 12" a výškou 56 cm. Vyroben je z dřeva kaučukovníku, který je typický vysokou odolností, osazen ručně vybíranými blánami z kvalitní kozí kůže a pochromovaným Deluxe hardwarem. Barevné provedení "natural" s povrchovou úpravou "super high-gloss". Součástí balení je i ladící klíč. Možnost dokoupení stojanu nebo obalu.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tycoon Concerto Series Djembe 12'' Natural z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 218843
- jistota kvalitního výrobce Tycoon
- kategorie Djembe

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 112 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tycoon Concerto Series Djembe 12'' Natural. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tycoon Concerto Series Djembe 12'' Natural na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Djembe Tycoon, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tycoon Concerto Series Djembe 12'' Natural vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Djembe