Kde koupit Tycoon Master Class Conga 10'' Natural

Perkusní nástroj conga ze série Master Classic s průměrem 10", výškou 76 cm a bohatým hlubokým zvukem. Vyroben je z dřeva kaučukovníku, který je typický vysokou odolností, osazený blánami z kůže buvol… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tycoon Master Class Conga 10'' Natural Conga
Cena
6 190 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tycoon Master Class Conga 10'' Natural které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 6 190 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Perkusní nástroj conga ze série Master Classic s průměrem 10", výškou 76 cm a bohatým hlubokým zvukem. Vyroben je z dřeva kaučukovníku, který je typický vysokou odolností, osazený blánami z kůže buvola Arni (vodního buvola) a pochromovaným Deluxe hardwarem se sladěnou rukojetí. Barevné provedení "classic natural" s povrchovou úpravou "super high-gloss". Součástí balení je i ladící klíč, stojan, speciální mazadlo a pouzdro na příslušenství.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tycoon Master Class Conga 10'' Natural z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 218839
- jistota kvalitního výrobce Tycoon
- kategorie Conga

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 41 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tycoon Master Class Conga 10'' Natural. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tycoon Master Class Conga 10'' Natural na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Conga Tycoon, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tycoon Master Class Conga 10'' Natural vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: