Kde koupit Tycoon Mountable Cowbell TWH-70

Perkusní nástroj kravský zvon velikosti 7" s hlubokým zvukem, vyroben z kvalitní oceli. Na držák se upíná rychle a dotahuje se jednoduše rukou. Dostupný v barevném provedení "hand hammered steel". Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Tycoon Mountable Cowbell TWH-70 Kravské zvonce
Cena
1 090 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Tycoon Mountable Cowbell TWH-70 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Perkusní nástroj kravský zvon velikosti 7" s hlubokým zvukem, vyroben z kvalitní oceli. Na držák se upíná rychle a dotahuje se jednoduše rukou. Dostupný v barevném provedení "hand hammered steel".

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Tycoon Mountable Cowbell TWH-70 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 218861
- jistota kvalitního výrobce Tycoon
- kategorie Kravské zvonce

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 64 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Tycoon Mountable Cowbell TWH-70. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Tycoon Mountable Cowbell TWH-70 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kravské zvonce Tycoon, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Tycoon Mountable Cowbell TWH-70 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: