Kde koupit Úhelník s prolisem žZn - 30x30x20mm

Úhelník s prolisem žZn povrch: žlutý zinek Údaje v tabulce jsou uvedeny podle následujícího schématu: Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Úhelník s prolisem žZn - 30x30x20mm Kování
Cena
4 Kč
Dostupnost
Skladem 12.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Úhelník s prolisem žZn - 30x30x20mm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Úhelník s prolisem žZn povrch: žlutý zinek Údaje v tabulce jsou uvedeny podle následujícího schématu:

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Úhelník s prolisem žZn - 30x30x20mm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 60273
- jistota kvalitního výrobce Neznámý výrobce
- kategorie Kování

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 101 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Úhelník s prolisem žZn - 30x30x20mm. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Úhelník s prolisem žZn - 30x30x20mm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kování Neznámý výrobce, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Úhelník s prolisem žZn - 30x30x20mm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Kování Neznámý výrobce, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz