Kde koupit Univerzální fusák, spacáček minky s polštářkem Flowers - mátová/mátová

barva: mátová/mátová, rozměr: cca 95x45cm <strong>Nádherný fusáček s polštářkem.</strong> <br /> <br /><strong>TIP DÁREK.</strong> <br /> <br />Praktic… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Univerzální fusák, spacáček minky s polštářkem Flowers - mátová/mátová
Cena
1 069 Kč
Dostupnost
09.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Univerzální fusák, spacáček minky s polštářkem Flowers - mátová/mátová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 069 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: mátová/mátová, rozměr: cca 95x45cm <strong>Nádherný fusáček s polštářkem.</strong> <br /> <br /><strong>TIP DÁREK.</strong> <br /> <br />Praktické využití nejen do autosedačky, ale i do kočárku. <br /> <br />Fusák je vyroben: <br />Vnější - přírodní 100% bavlněná látka, která nezpůsobuje žádné podráždění nebo alergie. Mimořádně měkká a příjemná na dotek. <br />Minky - příjmená a jemná s certifikátem "Bezpečné pro dítě". <br /> <br />Výplň: hypoalergenní - 100% silikonová polyesterová vložka. <br /> <br /><strong>Vhodný na jaře i na podzim i zimu.</strong> <br />Fusáček má otvory na 5ti bodové zapinání do autosedačky, nebo kočárku. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> šířka cca 45cm, délka cca 95cm. <br /> <br />Zapínání dookola na zip. Zip je obousměrny, praktické při odepínání.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Univerzální fusák, spacáček minky s polštářkem Flowers - mátová/mátová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309137469 a ID 95613
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 47 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Univerzální fusák, spacáček minky s polštářkem Flowers - mátová/mátová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Univerzální fusák, spacáček minky s polštářkem Flowers - mátová/mátová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Univerzální fusák, spacáček minky s polštářkem Flowers - mátová/mátová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz

Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit