Kde koupit Univerzální fusák, spacáček minky s polštářkem Flowers - růžový/sv. růžový

barva: růžový/sv. růžový, rozměr: cca 95x45cm <strong>Nádherný fusáček s polštářkem.</strong> <br /> <br /><strong>TIP DÁREK.</strong> <br /> <br />Pra… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Univerzální fusák, spacáček minky s polštářkem Flowers - růžový/sv. růžový
Cena
1 069 Kč
Dostupnost
05.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Univerzální fusák, spacáček minky s polštářkem Flowers - růžový/sv. růžový které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 069 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: růžový/sv. růžový, rozměr: cca 95x45cm <strong>Nádherný fusáček s polštářkem.</strong> <br /> <br /><strong>TIP DÁREK.</strong> <br /> <br />Praktické využití nejen do autosedačky, ale i do kočárku. <br /> <br />Fusák je vyroben: <br />Vnější - přírodní 100% bavlněná látka, která nezpůsobuje žádné podráždění nebo alergie. Mimořádně měkká a příjemná na dotek. <br />Minky - příjmená a jemná s certifikátem "Bezpečné pro dítě". <br /> <br />Výplň: hypoalergenní - 100% silikonová polyesterová vložka. <br /> <br /><strong>Vhodný na jaře i na podzim i zimu.</strong> <br />Fusáček má otvory na 5ti bodové zapinání do autosedačky, nebo kočárku. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> šířka cca 45cm, délka cca 95cm. <br /> <br />Zapínání dookola na zip. Zip je obousměrny, praktické při odepínání.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Univerzální fusák, spacáček minky s polštářkem Flowers - růžový/sv. růžový z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309137452 a ID 95612
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 99 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Univerzální fusák, spacáček minky s polštářkem Flowers - růžový/sv. růžový. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Univerzální fusák, spacáček minky s polštářkem Flowers - růžový/sv. růžový na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Univerzální fusák, spacáček minky s polštářkem Flowers - růžový/sv. růžový vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz