Kde koupit Uzavíratelná dvoukomorová miska s lžičkou - modrá

barva: Modrá/bílá, Baby Ono <strong>Uzavíratelná dvoukomorová miska s lžičkou.</strong> <br /> <br />- Objem komor je 200 ml a 150 ml. <br />- Ideální při cestování i na… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Uzavíratelná dvoukomorová miska s lžičkou - modrá Vybavení a doplňky
Cena
144 Kč
Dostupnost
09.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Uzavíratelná dvoukomorová miska s lžičkou - modrá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 144 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: Modrá/bílá, Baby Ono <strong>Uzavíratelná dvoukomorová miska s lžičkou.</strong> <br /> <br />- Objem komor je 200 ml a 150 ml. <br />- Ideální při cestování i na procházku. <br />- Dvě komory umožní rozdělení potravin. <br />- Elastické a bezpečné víko. <br />- Včetně měkké lžíce. <br /> <br />Určena pro děti od 6 měsíců. <br /> <br /><strong>Rozměry: </strong> <br />cca 17 x 10 x 5 cm. <br /> <br />Neobsahuje BPA.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Uzavíratelná dvoukomorová miska s lžičkou - modrá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901435407851 a ID 93331
- jistota kvalitního výrobce Baby ONO
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 98 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Uzavíratelná dvoukomorová miska s lžičkou - modrá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Uzavíratelná dvoukomorová miska s lžičkou - modrá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby ONO, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Uzavíratelná dvoukomorová miska s lžičkou - modrá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby ONO, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz