Kde koupit Vak na piliny plastový Scheppach

Vak na piliny plastový Scheppach Plastový vak na piliny pro odsavače Scheppach/Woodster: DC 12 HA 1600 HD 12 Obj. číslo Scheppach: 75001500 Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Vak na piliny plastový Scheppach Sáčky do vysavačů
Cena
69 Kč
Dostupnost
Skladem 11.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Vak na piliny plastový Scheppach které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 69 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vak na piliny plastový Scheppach Plastový vak na piliny pro odsavače Scheppach/Woodster: DC 12 HA 1600 HD 12 Obj. číslo Scheppach: 75001500

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Vak na piliny plastový Scheppach z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4014915017837 a ID 60502
- jistota kvalitního výrobce Scheppach
- kategorie Sáčky do vysavačů

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 110 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Vak na piliny plastový Scheppach. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Vak na piliny plastový Scheppach na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Sáčky do vysavačů Scheppach, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Vak na piliny plastový Scheppach vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Sáčky do vysavačů Scheppach, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz