Kde koupit Vandoren B45 bass clarinet

Plastová hubička pro bas klarinet. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Vandoren B45 bass clarinet Hubičky pro klarinety
Cena
3 290 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Vandoren B45 bass clarinet které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 3 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Plastová hubička pro bas klarinet.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Vandoren B45 bass clarinet z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 205366
- jistota kvalitního výrobce Vandoren
- kategorie Hubičky pro klarinety

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 68 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Vandoren B45 bass clarinet. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Vandoren B45 bass clarinet na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hubičky pro klarinety Vandoren, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Vandoren B45 bass clarinet vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: