Kde koupit Vandoren LC Optimum tenor sax P

Pozlacená ligatura a plastová krytka na hubičku pro tenor saxofon. Nabízí rychlé a přesné upevnění plátku k hubičce. Obsahuje tři přítlačné destičky pro změnu zvuku. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Vandoren LC Optimum tenor sax P Ligatury pro tenor saxofon
Cena
1 890 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Vandoren LC Optimum tenor sax P které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 890 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pozlacená ligatura a plastová krytka na hubičku pro tenor saxofon. Nabízí rychlé a přesné upevnění plátku k hubičce. Obsahuje tři přítlačné destičky pro změnu zvuku.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Vandoren LC Optimum tenor sax P z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223179
- jistota kvalitního výrobce Vandoren
- kategorie Ligatury pro tenor saxofon

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 54 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Vandoren LC Optimum tenor sax P. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Vandoren LC Optimum tenor sax P na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ligatury pro tenor saxofon Vandoren, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Vandoren LC Optimum tenor sax P vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: