Kde koupit Vandoren Profile 88 B40 Lyre

Plastová hubička pro Bb klarinet s odklonem 117,5. Vhodná pro začátečníky. Modely Profile 88 mají oproti standardním modelům menší úhel náustkové části. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Vandoren Profile 88 B40 Lyre Hubičky pro klarinety
Cena
2 200 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Vandoren Profile 88 B40 Lyre které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 200 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Plastová hubička pro Bb klarinet s odklonem 117,5. Vhodná pro začátečníky. Modely Profile 88 mají oproti standardním modelům menší úhel náustkové části.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Vandoren Profile 88 B40 Lyre z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223210
- jistota kvalitního výrobce Vandoren
- kategorie Hubičky pro klarinety

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 77 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Vandoren Profile 88 B40 Lyre. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Vandoren Profile 88 B40 Lyre na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hubičky pro klarinety Vandoren, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Vandoren Profile 88 B40 Lyre vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: