Kde koupit Vater VMCZW CESAR Z. BLASTER Signature Drum Sticks

Paličky na bicie, séria: Player, Cesar Z.Blaster - drevené hlavičky. Materiál: Javor. Rozmery: L 41.28 cm D 1.55 cm. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Vater VMCZW CESAR Z. BLASTER Signature Drum Sticks Dřevěné špičky
Cena
339 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Vater VMCZW CESAR Z. BLASTER Signature Drum Sticks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 339 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Paličky na bicie, séria: Player, Cesar Z.Blaster - drevené hlavičky. Materiál: Javor. Rozmery: L 41.28 cm D 1.55 cm.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Vater VMCZW CESAR Z. BLASTER Signature Drum Sticks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 102141
- jistota kvalitního výrobce Vater
- kategorie Dřevěné špičky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 122 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Vater VMCZW CESAR Z. BLASTER Signature Drum Sticks. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Vater VMCZW CESAR Z. BLASTER Signature Drum Sticks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dřevěné špičky Vater, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Vater VMCZW CESAR Z. BLASTER Signature Drum Sticks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: