Kde koupit Vater VSMBW Blazer

Paličky na bicie, Séria Sugar Maple, model Blazer s drevenými hlavičkami. Rozmery: 41.28 cm / 1.55 cm Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Vater VSMBW Blazer Dřevěné špičky
Cena
289 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Vater VSMBW Blazer které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 289 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Paličky na bicie, Séria Sugar Maple, model Blazer s drevenými hlavičkami. Rozmery: 41.28 cm / 1.55 cm

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Vater VSMBW Blazer z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 102116
- jistota kvalitního výrobce Vater
- kategorie Dřevěné špičky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 109 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Vater VSMBW Blazer. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Vater VSMBW Blazer na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dřevěné špičky Vater, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Vater VSMBW Blazer vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: